GELİBOLU ÖZEL AY ETÜT MERKEZİ

Gelibolu Özel Ay Etüt Öğrenci Eğitim Merkezi
1- 8. Sınıfların TEOG sınav çalışmaları uzman kadromuz ve deneme sınavlarıyla başarıya götürmektedir.
2- Hafta sonları özel gruplarla (5 yada 6 kişilik) soru çözme çalışması yapılarak, öğrencilerimiz sınavlara hazırlanmaktadır.
3- Arkadaşları ile birlikte, sağlıklı bir ortamda işlenen konuların pekiştirilmesi amacıyla çalışmalarına, uzman öğretmenler eşliğinde tüm hızıyla devam etmektedir.

Bu duygular ve çalışmalar ışığında Gelibolu Özel Ay Etüt Öğrenci Eğitim Merkezi olarak;
1- Çocuklarımızın sağlıklı, modern ve sevgi ortamında deneyimli, sevecen kadromuzla çalışmalarını sağlamak,
2- Görsel ve yazılı kaynaklara ulaşmak ve kullanma becerisi kazandırmak.
3- Sosyal becerilerini geliştirmek, bağımsız ve ortak çalışma alışkanlığı kazandırmak, kişilik özelliklerini geliştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bu gayretli çalışmalarımızı sürdürmek ve geliştirmek için yapmış olduğumuz planlamalarda;
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıflar için etüt çalışamları, bireysel ve sosyal grup çalışmaları, birebir çalışmalar yer almaktadır.

Hafta içi hergün etüt ve sosyal çalışmalar olduğu gibi, hafta sonu özel, birebir ve en çok 6 kişilik gruplarla Türkçe - Matematik - Sosyal Bilgiler - Fen Bilgisi - İngilizce - Satranç yer almaktadır.
Çocuklarımızın günlük kalori ihtiyacına uygun hijyenik ortamda hazırlanan ikindi kahvaltısı yapılmaktadır.

Öğretim yılı çalışamlarının çocuklarımıza; çalışma alışkanlığı, sorumluluk duygusu, özgüven kazandırma, derslerinin pekiştirilmesi, sınavlara hazırlıklı olma en önemlisi sosyal davranış ve becerilerini geliiştirme çalışmalarının amacına ulaştığını düşünüyoruz. Eğer öğrencilerimiz ve siz değerli velilerimiz de aynı duyguları paylaşıyorsanız, 2. bir aile ortamı sağlayan ÖZEL AY ETÜT ÖĞRENCİ EĞİTİM MERKEZİ'ndeki öğretim yılında da birlikte olmaktan mutluluk duyarız.